SGI Heating

ogrzewanie podłogowe to nasza pasja

dlaczego my?

WIZJA

SGI HEATING SP. Z O.O. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą  produkcyjną z branży ogrzewania podłogowego, której działania mają na celu wspieranie rozwoju jej partnerów biznesowych poprzez dostarczanie im wszystkich niezbędnych elementów do systemów ogrzewania podłogowego.

Nieustannie dążymy do umocnienia naszej pozycji jako europejskiego lidera w produkcji tych komponentów i chcemy być partnerem pierwszego wyboru dla firm i instytucji poszukujących wsparcia w systemach grzewczych.

Ogrzewanie pomieszczeń z zastosowaniem produktów SGI jest gwarancją przyjemnego, ekonomicznego, a przede wszystkim przyjaznego środowisku ciepła.

MISJA

Postawiliśmy sobie za cel bycie najbardziej kompetentnym i odpowiedzialnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i przemysłu w zakresie ogrzewania podłogowego.

Zobowiązujemy się do oferowania naszym klientom wysokiej jakości produktów, które w pełni zaspokoją ich wymagania i oczekiwania. Dbałość o naszych partnerów biznesowych jest dla nas największym priorytetem a naszym celem jest pozytywne wpływanie na ich rozwój oraz wzrost konkurencyjności rynkowej.

Pragniemy zapewnić swoim klientom stale rosnące poczucie komfortu oraz podnoszenie poziomu życia poprzez dostarczanie im nieustannie doskonałych produktów. 

własnych produktów
na rynku
lat
zadowolonych klientów
+
instalacji z produktami SGI
+

Poproś o ofertę

CO NAS WYRÓŻNIA?

DOŚWIADCZENIE

Zanim zaczęliśmy produkować komponenty do ogrzewania podłogowego, firma zajmowała się wykonawstwem wylewek anhydrytowych i instalacji grzewczych.
Pozwoliło nam to zebrać cenne doświadczenie jako użytkownika końcowego produktów, bardzo pomocne w późniejszym procesie projektowania, produkcji i optymalizacji komponentów używanych w tych instalacjach.

PRODUKCJA

Posiadamy nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park produkcyjny.
Wiele maszyn i urządzeń jest zaprojektowanych indywidualnie dla naszych potrzeb. dzięki takim rozwiązaniom, możemy dostarczać naszym klientom komponenty do ogrzewania podłogowego w krótkim czasie, elastycznie reagując na ich potrzeby. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i produkcję wyrobów pod indywidualne potrzeby klientów.

JAKOŚĆ

Oferujemy produkty najwyższej jakości spełniające wymagania norm europejskich, a także oczekiwania naszych klientów.
Do produkcji używamy jedynie sprawdzonej jakości materiałów pochodzących od certyfikowanych dostawców.
Nowoczesny park maszynowy i automatyczna kontrola jakości produkcji w toku pozwala na zapewnienie stabilności procesu.

NASZE NADRZĘDNE WARTOŚCI

  • Uczciwość i otwartość – postępujemy uczciwie wobec naszych kolegów i partnerów biznesowych i uważamy tę uczciwość za kamień węgielny naszej działalności i sukcesu firmy.
  • Szacunek – ważne sprawy firmy komunikujemy w sposób terminowy i otwarty. Wierzymy, że to najlepsza podstawa relacji opartej na zaufaniu; stosowana wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
  • Odpowiedzialność – działamy z własnej inicjatywy, odpowiedzialnie i rozważnie, z korzyścią dla społeczeństwa i środowiska; zawsze z determinacją realizujemy nasze cele.
  • Wiarygodność – obiecujemy tylko to, co możemy dostarczyć, przyjmujemy ustalenia z naszymi parterami jako wiążące oraz szanujemy i przestrzegamy prawa we wszystkich naszych transakcjach biznesowych; wierzymy, że w dłuższej perspektywie uczciwe i wiarygodne podejście do prowadzenia działalności zawsze będzie najbardziej opłacalne
ogrzewanie podłogowe

Wierzymy że:

,,W dłuższej perspektywie szczere i uczciwe podejście do prowadzenia biznesu będzie zawsze najbardziej opłacalne".

POLITYKA JAKOŚCI

Polityka Jakości SGI wynika z długofalowej strategii rozwoju firmy. 

Jej celem jest utrzymanie silnej i stabilnej pozycji na rynku producentów komponentów do ogrzewania podłogowego poprzez realizację potrzeb swoich kontrahentów, pracowników i społeczeństwa.

Nadrzędnym celem działania SGI jest produkcja oraz sprzedaż elementów i akcesoriów wykorzystywanych w instalacjach ogrzewania podłogowego w sposób, spełniający wymagania i oczekiwania klientów. Dla właścicieli i zespołu pracowników SGI najważniejszą wartością jest klient. Chcemy zapewnić swoim odbiorcom profesjonalny serwis, gwarantowany dzięki nowoczesnemu zarządzaniu produkcją, sprzedażą, kompleksowej obsłudze logistycznej oraz doradztwie technicznym.

Naszym celem jest to, aby te wartości wyróżniały nas na rynku i owocowały długoletnimi kontaktami handlowymi z naszymi partnerami, zbudowanymi na zaufaniu i zadowoleniu. W życiu codziennym firmy, promujemy kreatywność, zaangażowanie, pracę zespołową oraz podnoszenie kwalifikacji i wiedzy naszych pracowników.

Ciągle doskonalimy nasze procesy technologiczne, modernizujemy park maszynowy a zyski przeznaczamy na inwestycje oraz rozwój naszego przedsiębiorstwa, aby jeszcze efektywniej móc wspierać naszych klientów. Wdrażamy i pragniemy utrzymać system zarządzania jakością zapewniający dobrą organizację pracy, która da satysfakcję naszym partnerom oraz pracownikom.

KATALOG PRODUKTÓW SGI